Svátek má: Johana

Zprávy

Velikost textu:

Trump nazval Clintonovou největším „lůzrem“ v historii!

Trump nazval Clintonovou největším „lůzrem“ v historii!

Prezident Spojených států Donald Trump v sobotu označil svoji oponentku ve volbách do roku 2016 Hillary Clintonovou „lůzrem"a vyzval ji, aby znovu kandidovala na post hlavy státu.

Hillary Clintonová a Donald Trump
19. listopadu 2017 - 11:05

„Zlomená Hillary Clintonová je nejhorší (a největší) lůzr všech dob. Nemůže se zastavit, což je dobré pro republikánskou stranu. Hillary, žij svůj život a zkus to znovu za tři roky!" napsal Trump na Twitteru.

Clintonová, demokratická kandidátka byla favoritem amerických prezidentských voleb v roce 2016 voleb, ale překvapivě prohrála s Trumpem.

Předtím publikace Mother Jones zveřejnila rozhovor s Clintonovou, která tvrdí, že má „spoustu otázek ohledně legitimity" posledních prezidentských voleb ve Spojených státech.Spory mezi oběma kandidáty v průběhu voleb pokračovaly i poté, co je vyhrál Donald Trump. Hillary Clintonová a demokraté se s výsledkem nesmířili a rozjeli kampaň „russiagate“, podle níž nejenže Rusko údajně zasahovalo do voleb, ale také se s Trumpem spiklo, aby poškodilo americkou demokracii. V současné době usilují demokraté v Kongresu o zahájení obžaloby prezidenta (impeachment). Na druhé straně ani Clintonová a demokraté nemusí z celého "ruského případu" vyjít bez těžkých šrámů.

(kou, prvnizpravy.cz, twitter.com, foto: arch.)